SAÇINIZA UYGUN ÜRÜNLER İÇİN SAÇ TİPİNİZİ SEÇİN

X
 

FAHRİYE EVCEN’İN YAZIN DA

SAÇLARININ TEK AŞKI ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ

DENİZDEN ÖNCE

KORUR

GÜNEŞTEN SONRA

BESLER

SON DOKUNUŞLA

KUSURSUZLAŞTIRIR

FAHRİYE EVCEN’İN SAÇLARININ SIRRI

SAÇLARININ PARLAKLIĞININ
SIRRI
SAÇLARININ YUMUŞAKLIĞININ
SIRRI
SAÇLARININ CANLILIĞININ
SIRRI

6 DEĞERLİ ÇİÇEKTEN GELEN

BAKIM SIRLARI

1.SIR

GÜNLÜK BESLEYİCİ BAKIM İÇİN

Saçlarınızı ağırlaştırmadan beslemek için günlük bakım olarak kullanabilirsiniz.

2.SIR

GÖZ ALICI PARLAKLIK İÇİN

Saç boylarına ve uçlarına bir miktar bakım yağı uygulayarak göz alıcı parlak saçlar elde edebilirsiniz.

3.SIR

SAÇLARINI KORUMAK İÇİN

Saçlarınızı kurutmadan veya şekillendirmeden önce, korunmak için kullanabilirsiniz.

4.SIR

PÜRÜZSÜZ BİR ETKİ İÇİN

Pürüzsüz görünümlü saçlara sahip olmak için kullanabilirsiniz.

5.SIR

MÜKEMMEL YUMUŞAKLIK İÇİN

Her an yumuşacık görünen dokunulası saçlara sahip olmak için kullanabilirsiniz.

6.SIR

KOLAY TARANAN SAÇLAR İÇİN

Islak saçlarınıza bir miktar bakım yağı uyguladıktan sonra, saçlarınızı kolayca tarayabilirsiniz.

ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ NASIL KULLANILIR?

 • Elseve Mucizevi Yağ
  Uygulaması

 • Elseve Mucizevi Yağ
  Kamera Arkası

 • Elseve Mucizevi Yağ
  Ve Mükemmel Topuz

 • Elseve Mucizevi Yağ
  Kullanım Yöntemleri

#SaçlarımınTekAşkı SELFIE'LERİNİZ
#SaçlarımınTekAşkı ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ DEDİĞİNİZİÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER

FAHRİYE EVCEN'İN HAYATINDAKİ YENİLİĞE YAKINDAN BAKIN

Mucizevi Yağ Instagram Yarışması Katılım Koşulları
YASAL METİN

Bu kampanya L’Oréal Paris Türkiye Kozmetik San. ve Tic A.Ş tarafından düzenlenmiştir.

Ürün kazanma fırsatı 09.04.2015 tarihinde başlayıp 23.04.2015 tarihinde sona erecektir.

Kullanıcılar #saçlarımıntekaşkı hashtag’iyle kendi Instagram profillerinden Elseve Mucizevi Yağ ile birlikte çekilmiş selfie (özçekim) fotoğraflarını paylaşarak katılabilir. İlgili ürün ve ilgili hashtag ile çekilen bütün fotoğraflar moderasyon onayından geçtikten sonra elseve.lorealparis.com.tr/mucizeviyag (Loreal firmasının genel ürünlerini tanıttığı kendisine ait sitesidir) sayfasında yayımlanır. Moderasyon onayından geçip yayımlanan fotoğraflar yarışmaya katılmaya hak kazanır.

Her günün favorisi L’oreal Paris jürisi tarafından belirlenerek Elseve Mucizevi Yağ ürününü kazanma hakkına sahip olur.

İki hafta sürecek yarışmada; ilk hafta ve ikinci haftanın sonunda L’oreal Paris jürisi tarafından seçilecek olan favoriler iPhone 6 Gold 8 GB kazanma hakkı elde eder.

Yarışma sonunda tüm katılanlar arasında L’oreal Paris Uzmanı’nın belirleyeceği bir favori kullanıcı kendisinden saç bakımı ve L’oreal Paris Güzellik Sepeti kazanacaktır.

Kazananlar elseve.lorealparis.com.tr/mucizeviyag adresinde açıklanacaktır. Kazananlara L’oreal Paris Instagram hesabından DM ile ulaşılacak ve adresleri alınacaktır. İkramiye başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Bu kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

L’Oréal Paris Türkiye Kozmetik San. ve Tic A.Ş. ve Wanda Digital çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

Katılımcı, kampanyaya internet yolu ile katılmakla, elseve.lorealparis.com.tr/mucizeviyag adresinde yer alan kullanım şartlarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

Katılımcı, kampanyaya katılmakla L’Oréal Paris Türkiye tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.

18 yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. L’Oréal Paris Türkiye, 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için ürün satın alma zorunluluğu yoktur.

Kampanyada L’Oréal Paris Türkiye, kendi inisiyatifi ile ve/veya elinde olmayan herhangi bir nedenden ötürü, kampanya ödüllerini, eş değerli ya da daha yüksek/alçak bedelli başka bir ödül ile değiştirme hakkına sahiptir.

Katılımcılar, Elseve Mucizevi Yağ ile birlikte çektirdikleri fotoğrafları paylaşır. Katılımcılar Instagram’dan ekledikleri fotoğrafların elseve.lorealparis.com.tr/mucizeviyag sitesinde L’Oréal Paris Türkiye tarafından paylaşılmasına izin vermeyi kabul etmiş sayılır. Bu bilgileri paylaşan kişiler arasından L’oreal Paris jürisi her gün için 1(bir) ve her hafta için 1(bir), L’oreal Paris Uzmanı ise toplam kampanya süresi boyunca 1(bir) kazanan belirler. Kazananlar kampanya sonunda ödüllerin sahibi olur.

L’Oréal Paris Türkiye, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Kampanya Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

L’OREAL TÜRKİYE KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. çalışanları, sözleşmeliler, işverenler ve diğer statüde çalışan her türlü elemanlar ile bunların 2. dereceye kadar kan ve sıhri bağı olan akrabaları, aynı evde yaşayan yakınları, bağlı olan yan kuruluşları ve taşeronları, distribütörleri, yarışmanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar, “Saçlarımın Tek Aşkı” için hizmet veren kimseler bu yarışmaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.

Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

L’Oréal Paris Türkiye kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.

L’Oréal Paris Türkiye, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

Kampanyaya ilişkin değişiklikler elseve.lorealparis.com.tr/mucizeviyag adresinde duyurulacaktır.

Başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, L’Oréal Paris Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya uygulamasının zarar görmesinden, L’Oréal Paris Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. L’Oréal Paris Türkiye katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.

Sayfa ve sekme içeriğinin tüm hakları, münhasıran L’Oréal Paris Türkiye’ye aittir.

Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan L’Oréal Paris Türkiye sorumlu değildir.

Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.