SAÇINIZA UYGUN ÜRÜNLER İÇİN SAÇ TİPİNİZİ SEÇİN

X

KATILIM KOŞULLARI

1. 23.12.2014 – 6.01.2015 tarihleri arasında, http://elseve.com.tr/ adresinde yapılacak olan kampanya ile katılımcılar saç tiplerini seçerek, karşılarına çıkan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak Elseve ailesinden, seçmiş oldukları saç tipine uygun Elseve şampuanını kazanma şansı yakalarlar. Ürünler, stoklarla sınırlıdır.

2. http://elseve.com.tr/ adresinde gerçekleştirilecek bu kampanya, L’Oréal Türkiye Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.  tarafından düzenlenmektedir.

3. Katılımcılar, kullanım şartlarını ve gizlilik kurallarını peşinen kabul etmiş sayılır.

5. 18 yaşından küçük olan kişiler yarışmaya ancak ebeveynlerinin gözetiminde ve aracılığında katılabilir. Velilerinden izin almayan 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamaz, katılsalar da ödül kazanamazlar.  L’Oréal Türkiye Kozmetik San. ve Tic. A.Ş. 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velileri ve vasilerinden izin almaksızın katılımından sorumlu tutulamaz.

6. Yarışmaya katılım ücretsizdir ve ürün satın alma zorunluluğu yoktur.

7. Yarışmanın süresi, başladığı tarih itibarıyla toplamda 2 haftadır. Yarışmanın uzatılması ve/veya kısaltılması L’Oréal Türkiye Kozmetik San. ve Tic. A.Ş. insiyatifindedir.

8. Bir kullanıcı yalnızca bir ödül kazanabilir. Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kazanılan ödüller paraya çevrilemez.

9. L’Oréal Türkiye Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.  herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler http://elseve.com.tr/ adresinde duyurulacaktır.

10. Katılımcılar, tüzük veya yönetmelik ile yerel hukuk uygulamalarına aykırılık teşkil eden davranışlarda bulunmayacaklarını internet sitesine yükleyecekleri içeriklerin üçüncü kişilerin kişisel ve biyografik bilgilerini ihtiva etmeyeceğini taahhüt ederler. Herhangi bir aykırılık durumunda ve 3. kişilerin zarar görmesi halinde tüm sorumluluk katılımcıya ait olacaktır ve L’Oréal Türkiye Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.   katılımcının eylemi nedeniyle herhangi bir ödemede bulunmak zorunda kalması halinde katılımcıya rücu etme hakkını saklı tutar.

11. L’Oréal Türkiye Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.  kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile yarışma uygulamasının zarar görmesinden ve katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

12. Yarışma ve içeriğinin mali ve manevi tüm fikri ve sınai hakları, münhasıran L’Oréal Türkiye Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.  ‘ye aittir.

13. Katılımcı, yarışmaya katılırken belirlediği ve onayladığı seçenekleri değiştiremez.

15. Ödül kazanan kişiler, kampanya bitiminde, iletişim formunda paylaştıkları iletişim bilgileri aracılığıyla bilgilendirilecektir.

16. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen yarışma şartlarını kabul etmiş sayılır.