SAÇINIZA UYGUN ÜRÜNLER İÇİN SAÇ TİPİNİZİ SEÇİN

X
YAĞ

YAĞ

Besler, parlaklık ve yumuşaklık verir

Saç Bakım Yağ'ları, saç bakım ritüellerinin en önemli ürünlerden biridir. Yağlar birden çok kullanım şekli ile konumlandırılmış saç bakım ürünleridir: yumuşaklık ve parlaklık sağlar. İçeriğindeki değerli çiçek özleri ile saçı ağırlaştırmadan saç bakımını sağlayan Elseve Mucizevi Yağ, şampuandan önce, şampuandan sonra ve son rötuşta kullanılabilir. Saça uygulandığında, yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.
Satın Al

ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ
Saç Güzelleştirici Krem / Kuru ve Sert Saçlar İçin

6 değerli çiçek özü yağı ile zenginleştirilmiş hafif ve ince formülü sayesinde saçı besler. Yağlı his bırakmayan dokusu saçı ağırlaştırmaz. Kuru ve sert saçlara özel yapısı ile saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırırken, şekillendirmeyi kolaylaştırır.
Satın Al

ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ
Saç Güzelleştirici Krem / Her Saç Tipine Uygun

6 değerli çiçek özü yağı ile zenginleştirilmiş hafif ve ince formülü sayesinde saçı besler. Yağlı his bırakmayan dokusu saçı ağırlaştırmaz. Her saç tipine uygun yapısı ile saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırırken, şekillendirmeyi kolaylaştırır.

ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ
Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı

Değerli çiçek özlerinin eşsiz birleşimini içeren büyülü yapısıyla saç tellerini onarır ve saçın tamamına ipeksi bir doku kazandırır.
Satın Al

ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ
Normal Saçlar İçin

Değerli çiçek özlerinin eşsiz birleşimini sağlayan büyülü yapısıyla saç telini kusursuz bir dokuya dönüştürür. Saçları ağırlaştırmadan beslerken, yumuşaklık ve mükemmel parlaklık kazandırır.
Satın Al

ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ
Boyalı Saçlar İçin

UV filtresi ile zenginleştirilmiş değerli çiçek özlerinin eşsiz birleşimini sağlayan büyülü yapısıyla saç renginizi korur.Saçlar ağırlaşmadan, yumuşaklık ve parlaklık kazanır.